ÜST
  • 0537 741 77 60
  • info@sanayicep.com
  • Giriş Kayıt
CORFİN CHEMİCAL&LUBRİCATİON - Tuzla, İstanbul

CORFİN CHEMİCAL&LUBRİCATİON

05358273222   05358273222   Belirtilmemiş

serdar.topcu@corfin.com.tr   www.akokim.com.tr

Tatlısu Mh. Şenol Güneş Blv. Mira Tower No:2 K:2 D:11-12 Ümraniye - İSTANBUL İstanbul / Tuzla

Firma Hakkında


1993 yılında kuruluşu gerçekleşen şirketimiz, özel sentetik gresler, sentetik yağlama maddeleri, özel yağ sökücüler, temizleyici endüstri solventleri ve aerosoller konusunda dünya standartlarında üretim yapan, uluslararası sertifikalı firmadır.

7000 m² alanda kurulu üretim tesislerimiz, tam otomasyon prosesi ile yıllık 40.000 tonluk yüksek kalitede üretim kapasitesine ve 80.000 ton depolama alanına sahiptir. Bilimi ve teknolojiyi yakından takip eden şirketimiz, kimya teknolojileri ve triboloji alanında eğitim veren üniversitelerle işbirliği yapmaktadır..

Hammadde temininden, mamul stok alanına ulaşıncaya kadar ki tüm performans testleri, kalite kontrol ve dayanım ömrü analizlerinin tamamı, uzman kimyagerlerimiz ve biyologlarımız tarafından titizlikle yapılmaktadır. AR-GE Laboratuvarına kurmuş olduğumuz demo üretim tesisiyle, üretim öncesi ve sonrası çıkabilecek tüm problemler önceden engellenmekte, tüm performans testleri yapılarak, ürünlerin sorunsuz şekilde hazırlanması sağlanmaktadır.

Akoni Kimya, uluslararası belgelendirme merkezleri tarafından sertifikalı olup, uluslararası tescilli markalarıyla, spesifik ürünlerin üretimini sürdürmektedir..

Uluslararası sertifikalı Corfin Markalı ürünlerimiz, yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sunulmaktadır. Endüstriyel alanda faaliyet gösteren müşterilerimize hiçbir aracı kurum kullanmaksızın satış mühendislerimiz ile ulaşılmaktadır.

İlan & Ürünleri

CROSS BRITE
Tuzla / İstanbul - 02-01-2020

Eleman İlanları

Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın