ÜST
  • 0537 741 77 60
  • info@sanayicep.com
  • Giriş Kayıt
ASER METAL - Tuzla, İstanbul

ASER METAL

02163920007   05335424860   Belirtilmemiş

adem.ipek@asermetal.com   Belirtilmemiş

Orhanlı Orta Mh. Erk Sk. Aslı Ne Mutlu Sanayi Sitesi No:5/A8 Tuzla/İstanbul İstanbul / Tuzla

Firma Hakkında


Aser Metal 2002 yılında kurulmuş olup, çelik konstrüksiyon alanında sektörde adını duyurmuştur. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin ve Avrupa’nın farklı birçok bölgesindeki partnerlerine ve müşterilerine çözüm üreten firmamız dürüst ve ilkeli çalışma anlayışı ile önemli projelerin altına imzasını gururla atmıştır.

Çelik konstrüksiyon alanında sektöre daima yenilikler sunan firmamız yaptığı işler ve günden güne genişlettiği müşteri portföyü ile kaliteli ve güvenilir hizmet güvencesi sunmaktadır. Akıllarda soru işareti bırakmadan projeye uygun iş teslimi gerçekleştirerek başarıyla tamamladığı çalışmalarla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

2019 yılına kadar tamamladığı çelik konstrüksiyon projeleriyle sektörde adından sıkça söz ettiren firmamız mühendislik ve mimarlık çalışmalarında hız kazanarak inşaat sektöründe çelik konstrüksiyon alanındaki faaliyetlerini bir bütün haline getirmek amacıyla profesyonel ekibini büyüterek 2019 yılı itibarı ile Aser Metal San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. adı altında kendini yenilemiş olup, yoluna daha sağlam adımlarla devam etmektedir. Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine daha nitelikli hizmet verebilmek, müşteri memnuniyetini yükseltmek, sektöre ve ülke ekonomisine artı değer katmak şirketimizin ve çalışanlarımızın temel prensipleridir.

Faaliyet alanlarımız; Çelik Konstrüksiyon, Kumaş Taşıma Arabaları, Lastik Raf Stantları, Kumaş Arşiv Dolap Sistemleri, Paslanmaz Çelik Bunker ve Tank İmalatlarıdır.

MİSYONUMUZ
Sektöründeki teknik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sağlam, güvenlikli, çevreye ve kaynaklara duyarlı projeler sunmanın yanı sıra müşterilerine ve partnerlerine insan ve kalite odaklı hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ
Toplam Kalite Yönetim birikimi ışığında sektördeki öncü konumumuzu bir adım daha ileriye götürerek, trendleri belirleyen öngörümüzle bütün paydaşlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve sektörümüzde ülkemizin önde gelen firmalarından biri olmaktır.

DEĞERLERİMİZ
Faaliyet gösterdiğimiz sektörde bizi farklı, güçlü kılan ve en iyi olmamız yolunda çalışma biçimimizi tanımlayan çalışma ilkelerimizdir.

Saygılarımla,
Adem İPEK
Genel Müdür

İlan & Ürünleri

Firma Henüz İlan Eklememiş.

Eleman İlanları

Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın